Klasyfikacja końcowa 11.RBC

Klasyfikacja końcowa 11. Radom Basket Cup 2022:

2012 – U10

  1. NKA AGAVE Green, LT
  2. Akademia Młodych Dzików Warszawa, PL
  3. NKA Agave Black, LT
  4. BM Slam Stal Ostrów Wlkp., PL
  5. Tiger Berlin, DE
  6. MKS Grójec, PL
  7. MKS Piotrówka Radom, PL
  8. Tigers České Budějovice, CZ
  9. Gama AK Starogard Gdański, PL
  10. RTK Basket Radom, PL

2011 – U11

  1. SKS Gama Starogard Gd., PL
  2. Tiger Berlin, DE
  3. MKS Strzelce Opolskie, PL
  4. MKS Piotrówka Radom, PL
  5. Visagino krepšinio mokykla, LT
  6. ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp., PL
  7. MKS Grójec, PL
  8. BSK Kadet Biała Podlaska
  9. Basket Hills Bielsko-Biała, PL
  10. Lublinianka Lublin
  11. BK Snakes Ostrava, CZ
  12. Bycza Akademia SP2 Gniezno
  13. Basket Team Suchy Las, PL
  14. Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy “Strzelec”
  15. UKS Biało-Czarni Kraśnik M, PL
  16. Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy

2010 – U12

  1. PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard, PL
  2. SKS Gama Starogard Gd., PL
  3. MKS Piotrówka Radom, PL
  4. Sršni Písek, CZ
  5. MKS Grójec, PL
  6. MKS Ósemka Skierniewice, PL
  7. Warsaw Basketball, PL
  8. BK Snakes Ostrava, CZ
  9. Niedźwiadki Chemart Przemyśl, PL
  10. BSK Kadet Biała Podlaska
  11. MKS Polonia Warszawa, PL
  12. KU AZS Politechniki Częstochowskiej, PL
  13. SCC Ploskyriv, UA
  14. PGE Spójnia SP 3 SMS II Stargard, PL
  15. KS Draft PL
  16. UKS Biało-Czarni Kraśnik, PL

2009 – U13

  1. NKA I “Hegelmann Litaune”, LT
  2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  3. Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, PL
  4. Tigers České Budějovice, CZ
  5. Visagino krepšinio mokykla, LT
  6. MKS Polonia Warszawa, PL
  7. Tiger Berlin, DE
  8. G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne, PL
  9. NKA II “Hegelmann Litaune”, LT
  10. Basket Team Suchy Las, PL
  11. UKS Biało-Czarni Kraśnik, PL
  12. Gim92 Ursynów, PL
  13. Warsaw Basketball, PL
  14. BK MSK Kezmarok, SK

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.