calendar, dates, schedule-1990453.jpg

System gier i harmonogram rozgrywek (aktualizacja 31.05 godz. 21:00)

2009 – U13

Lp Grupa A;        Hala MOSiR    ul. Narutowicza 9 Grupa B;     MOSiR   ul. Narutowicza 9 Grupa C;    V LO      ul. Traugutta 52a Grupa D;    V LO   ul. Traugutta 52a
1 ŁKS Szkoła Gortata Łódź MKS Polonia Warszawa Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior Warsaw Basketball
2 TigersČeskéBudějovice,  Kezmarok – Słowacja Basket Team Suchy Las G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
3 NKA II “HegelmannLitaune” Tiger Berlin NKA I “HegelmannLitaune” Visaginokrepšiniomokykla, LT
4 UKS Biało-Czarni Kraśnik  Uks gimn 92 Ursynów

Gramy każdy  z każdym w grupach; drużyny które zajmą pierwsze i drugie  miejsce w swojej grupie grają pucharowo o miejsca 1-8 według klucza  Mecz nr1 A1 – B2, Mecz nr2 A2 – B1;  Mecz nr3 C1 – D2, Mecz nr4 C2 – D1;

Półfinał zwycięzca meczu nr1 i  zwycięzca meczu nr2 (mecz7)oraz zwycięzca meczu nr 3 i zwycięzca meczu nr4(mecz8) ;

Finał  zwycięzca meczu 7 i zwycięzca meczu 8 grają o I miejsce , pokonany  meczu nr 7 i pokonany meczu nr8 grają o III miejsce.                                          Pokonani meczu nr1 i pokonani meczu nr2  mecz nr 5, pokonani meczu nr3 i pokonani meczu nr4 mecz nr6;   zwycięzca meczu nr5 i zwycięzca meczu nr6 grają o V miejsce, pokonani meczu nr5 i pokonani meczu nr6 grają o VII miejsce                                                                                                         Drużyny z grupy A i B które zajęły 3 i 4 miejsce tworzą grupę E i grają każdy z każdym z zaliczeniem meczu z grupy, grupę F tworzą w ten sam sposób drużyny z grupy C i D. Mecze o miejsca : drużyny które zajmą w grupie E i F pierwsze miejsce gra o miejsce IX  w turnieju, drużyny które zajmą drugie miejsce w grupie E i F grają o miejsce XI, drużyny które zajmą miejsce trzecie w grupie E i F grają o miejsce XIII

Grupa A i B MOSiR Piątek
9.00 TigersČeskéBudějovice, NKA II “HegelmannLitaune”
10.15 ŁKS Szkoła Gortata Łódź UKS Biało-Czarni Kraśnik
11.30 Kezmarok – Słowacja Tiger Berlin
12.45 TigersČeskéBudějovice, UKS Biało-Czarni Kraśnik
14.00 ŁKS Szkoła Gortata Łódź NKA II “HegelmannLitaune”
15.15 Kezmarok – Słowacja MKS Polonia Warszawa
16.30 UKS Biało-Czarni Kraśnik NKA II “HegelmannLitaune”
17.45 TigersČeskéBudějovice, ŁKS Szkoła Gortata Łódź
19.00 Tiger Berlin MKS Polonia Warszawa
Sobota Miejsca 1 – 8  MOSiR
8.00 A1 – B2 M1
9.15 A2 – B1 M2
10.30 C1 – D2 M3
11.45 C2 – D1 M4
14.00 P M1 – P M2            M5
15.15 P M3 – P M4            M6
16.30 ZW M1 – ZW M2     M7
17.45 ZW M3 – ZW M4     M8
Niedziela Miejsca 1 – 8 MOSiR
8.00 P M5 – P M6 O VII miejsce
9.15 ZW M5 – ZW M6 O V miejsce
10.30 P M7 – P m8 O III miejsce
11.45 ZW M7 – ZW M8 O I miejsce
Zakończenie 13.00
Grupa C i D        V LO       Piątek
9.00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne Visaginokrepšiniomokykla, LT
10.15 Warsaw Basketball Uks gimn 92 Ursynów
11.30 Basket Team Suchy Las NKA I “HegelmannLitaune”
12.45 Warsaw Basketball G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
14.00 Visaginokrepšiniomokykla, LT Uks gimn 92 Ursynów
15.15 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior Basket Team Suchy Las
16.30 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne Uks gimn 92 Ursynów
17.45 Warsaw Basketball Visaginokrepšiniomokykla, LT
19.00 NKA I “HegelmannLitaune” Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
Sobota  Grupa E i F
10.00 3A  – 3B
11.15 3C – 3D
15.00 4A – 3B
16.15 4D – 3C
Niedziela Miejsca 9 – 16 v lo
9.00 E3 – F3 O XIII miejsce
10.15 E2 – F2 O XI miejsce
11.30 E1 – F1 O IX miejsce
Zakończenie 12.15

2010 – U12

Lp Grupa A;         III LO            ul. Traugutta 44 Grupa B; ;         III LO            ul. Traugutta 44 Grupa C;        PSP 6    ul. Rapackiego 24 Grupa D;    PSP 6    ul. Rapackiego 24
1 MKS Polonia Warszawa Mks Piotrówka Radom Warsaw Basketball Mks Grójec
2 SCC Ploskyriv BK Snakes Ostrava SKS Gama Starogard Gd 14. Sršni Písek
3 MKS Ósemka Skierniewice BSK Kadet Biała Podlaska Niedźwiadki Chemart Przemyśl KU AZS Politechniki Częstochowskiej
4 PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard KS Draft PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard UKS Biało-Czarni Kraśnik

Gramy każdy  z każdym w grupach, drużyny które zajmą pierwsze miejsce w swojej grupie grają o miejsca 1 – 4 według schematu A1 – B1 ; C1 – D1 ; zwycięzcy grają o miejsce I, pokonani o miejsce III   Drużyny które zajmą drugie miejsce w swojej grupie grają o miejsca 5 – 8 według schematu A2 – B2 ; C2 – D2 ; zwycięzcy grają o miejsce V, pokonani o miejsce VII                                                                      Drużyny które zajmą trzecie miejsce w swojej grupie grają o miejsca 9 – 12 według schematu A3 – B3 ; C3 – D3 ; zwycięzcy grają o miejsce IX, pokonani o miejsce XI                                                                        Drużyny które zajmą czwarte miejsce w swojej grupie grają o miejsca 13 – 16 według schematu        A4 – B4 ; C4 – D4 ; zwycięzcy grają o miejsce XIII, pokonani o miejsce XV

Grupa A i B III LO Piątek
9.00 PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard SCC Ploskyriv
10.15 MKS Polonia Warszawa MKS Ósemka Skierniewice
11.30 BK Snakes Ostrava KS Draft
12.45 Mks Piotrówka Radom BSK Kadet Biała Podlaska
15.00 MKS Ósemka Skierniewice PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard
16.15 SCC Ploskyriv MKS Polonia Warszawa
17.30 BSK Kadet Biała Podlaska BK Snakes Ostrava
18.45 KS Draft Mks Piotrówka Radom
Sobota Grupa A i B, o miejsca 1 – 8    III LO
8.00 SCC Ploskyriv MKS Ósemka Skierniewice
9.15 PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard MKS Polonia Warszawa
10.30 BSK Kadet Biała Podlaska KS Draft
11.45 Mks Piotrówka Radom BK Snakes Ostrava
14.00 A-2 B-2
15.15 C-2 D-2
16.30 C-1 D-1
17.45 A-1 B-1
Niedziela o miejsca 1 – 8       III LO
8.00 Mecz o VII P A2-B2 : P C2-D2
9.15 Mecz o V ZW A2-B2 : ZW C2-D2
10.30 Mecz o III P C1-D1 : P A1-B1
11.45 Mecz o I ZW C1-D1 : ZW A1-B1
13.00 Zakończenie
Grupa C i D  Piątek       PSP 6
9.00 SKS Gama Starogard Gd PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard
10.30 Warsaw Basketball Niedźwiadki Chemart Przemyśl
11.45 Mks Grójec KU AZS Politechniki Częstochowskiej
13.00 UKS Biało-Czarni Kraśnik  Sršni Písek
15.00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl SKS Gama Starogard Gd
16.15 PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard Warsaw Basketball
17.30 UKS Biało-Czarni Kraśnik Mks Grójec
18.45  Sršni Písek KU AZS Politechniki Częstochowskiej
Sobota   Grupa C i D, o miejsca 9 – 16    PSP6
8.00 Niedźwiadki Chemart Przemyśl PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard
9.15 SKS Gama Starogard Gd Warsaw Basketball
10.30 Mks Grójec  Sršni Písek
11.45 KU AZS Politechniki Częstochowskiej UKS Biało-Czarni Kraśnik
14.00 A-4 B-4
15.15 C-4 D-4
16.30 C-3 D-3
17.45 A-3 B-3
Niedziela    o miejsca 9 – 16    PSP 6
8.00 Mecz o XV P A4-B4 : P C4-D4
9.15 Mecz o XIII Zw A4-B4 : Zw C4-D4
10.30 Mecz o XI P A3-B3 : P C3-D3
11.45 Mecz o IX Zw A3-B3 : Zw C3-D3
13.00 Zakończenie

2011 – U11

Lp Grupa A;        PSP 3 ul. Sobieskiego 12 Grupa B;          PSP 3 ul. Sobieskiego 12 Grupa C;     XIII LO      ul. 25 Czerwca 79 Grupa D;      XIII LO      ul. 25 Czerwca 79 
1 Mks Piotrówka Radom Lublinianka Lublin Mks Grójec UKS Biało-Czarni Kraśnik M
2 BSK Kadet Biała Podlaska Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy “Strzelec” MKS Strzelce Opolskie Basket Hills Bielsko-Biała
3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp Basket Team Suchy Las SKS Gama Starogard Gd
4 Bycza Akademia SP2 Gniezno Tiger Berlin BK Snakes Ostrava  Visagino krepšinio mokykla

Gramy każdy  z każdym w grupach, drużyny które zajmą pierwsze miejsce w swojej grupie grają o miejsca 1 – 4 według schematu A1 – B1 ; C1 – D1 ; zwycięzcy grają o miejsce I, pokonani o miejsce III   Drużyny które zajmą drugie miejsce w swojej grupie grają o miejsca 5 – 8 według schematu A2 – B2 ; C2 – D2 ; zwycięzcy grają o miejsce V, pokonani o miejsce VII                                                                      Drużyny które zajmą trzecie miejsce w swojej grupie grają o miejsca 9 – 12 według schematu A3 – B3 ; C3 – D3 ; zwycięzcy grają o miejsce IX, pokonani o miejsce XI                                                                        Drużyny które zajmą czwarte miejsce w swojej grupie grają o miejsca 13 – 16 według schematu        A4 – B4 ; C4 – D4 ; zwycięzcy grają o miejsce XIII, pokonani o miejsce XV

Grupa A i B PSP 3         Piątek
9.00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy “Strzelec”
10.30 Lublinianka Lublin Tiger Berlin
11.45 Mks Piotrówka Radom BSK Kadet Biała Podlaska
13.00 Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy Bycza Akademia SP2 Gniezno
15.00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp Lublinianka Lublin
16.15 Tiger Berlin Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy “Strzelec”
17.30 Bycza Akademia SP2 Gniezno Mks Piotrówka Radom
18.45 BSK Kadet Biała Podlaska Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
Sobota  Grupa A i B, o miejsca 1 – 8    PSP 3
8.00 Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy “Strzelec” Lublinianka Lublin
9.15 Tiger Berlin ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp
10.30 Mks Piotrówka Radom Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
11.45 BSK Kadet Biała Podlaska Bycza Akademia SP2 Gniezno
14.00 A-2 B-2
15.15 C-2 D-2
16.30 C-1 D-1
17.45 A-1 B-1
Niedziela o miejsca 1 – 8    PSP 3
8.00 Mecz o VII P A2-B2 : P C2-D2
9.15 Mecz o V Zw A2-B2 : Zw C2-D2
10.30 Mecz o III P A1-B1 : P C1-D1
11.45 Mecz o I Zw A1-B1 : Zw C1-D1
13.00 Zakończenie
Grupa C i D     XIII LO        Piątek
9.00 Basket Team Suchy Las BK Snakes Ostrava
10.30 Mks Grójec MKS Strzelce Opolskie
11.45 SKS Gama Starogard Gd UKS Biało-Czarni Kraśnik M
13.00 Visagino krepšinio mokykla Basket Hills Bielsko-Biała
15.00 Mks Grójec Basket Team Suchy Las
16.15 BK Snakes Ostrava MKS Strzelce Opolskie
17.30 Visagino krepšinio mokykla UKS Biało-Czarni Kraśnik M
18.45 Basket Hills Bielsko-Biała SKS Gama Starogard Gd
Sobota Grupa C i D, o miejsca 9 – 16      XIII LO
8.00 SKS Gama Starogard Gd Visagino krepšinio mokykla
9.15 Basket Team Suchy Las MKS Strzelce Opolskie
10.30 BK Snakes Ostrava Mks Grójec
11.45 UKS Biało-Czarni Kraśnik M Basket Hills Bielsko-Biała
14.00 A-4 B-4
15.15 C-4 D-4
16.30 C-3 D-3
17.45 A-3 B-3
Niedziela o miejsca 9 – 16       XIII LO
8.00 Mecz o
9.15 Mecz o
10.30 Mecz o
11.45 Mecz o
13.00 Zakończenie

2012 – U10

Lp Grupa A;  PSP 29 ul. Ceglana 14 Grupa B; PSP 33 ul. Kolberga 5
1 MKS Piotrówka Radom RADOMSKIE TOWARZYSTWO KOSZYKÓWKI
2 Akademia Młodych Dzików Warszawa MKS Grójec
3 NKA Agave Black NKA AGAVE Green
4 Tiger Berlin Tigers České Budějovice
5 Gama AK Starogard Gdański BM Slam Stal Ostrów Wlkp

Gramy każdy z każdym w grupach, drużyny które zajmą I miejsce w grupie grają o I miejsce, drużyny które zajmą II miejsce w grupie grają o miejsce III, drużyny które zajmą III miejsce w grupie grają o miejsce V, drużyny które zajmą IV miejsce w grupie grają o miejsce VII, drużyny które zajmą V miejsce w grupie grają o miejsce IX,

Piątek Grupa A   PSP 29
10.00 NKA Agave Black Tiger Berlin
11.15 MKS Piotrówka Radom Gama AK Starogard Gdański
12.30 Akademia Młodych Dzików Warszawa Tiger Berlin
16.00 MKS Piotrówka Radom Akademia Młodych Dzików Warszawa
17.15 NKA Agave Black Gama AK Starogard Gdański
Sobota Grupa A   PSP 29
10.00 Tiger Berlin Gama AK Starogard Gdański
11.15 NKA Agave Black MKS Piotrówka Radom
12.30 Gama AK Starogard Gdański Akademia Młodych Dzików Warszawa
16.00 NKA Agave Black Akademia Młodych Dzików Warszawa
17.15 Tiger Berlin MKS Piotrówka Radom
Niedziela o miejsca 7 – 10   PSP 29
10.00 A5 B5
11.15 A4 B4
Zakończenie 12.30
Piątek Grupa A   PSP 33
10.00 NKA AGAVE Green Tigers České Budějovice
11.15 BM Slam Stal Ostrów Wlkp MKS Grójec
12.30 NKA AGAVE Green RTK Radom
16.00 Tigers České Budějovice BM Slam Stal Ostrów Wlkp
17.15 MKS Grójec RTK Radom
Sobota Grupa A   PSP 33
10.00 BM Slam Stal Ostrów Wlkp NKA AGAVE Green
11.15 Tigers České Budějovice MKS Grójec
12.30 RADOMSKIE TOWARZYSTWO KOSZYKÓWKI BM Slam Stal Ostrów Wlkp
16.00 NKA AGAVE Green MKS Grójec
17.15 RTK Radom Tigers České Budějovice
Niedziela o miejsca 1 – 6     PSP 33
9.00 A3 B3
10.15 A2 B2
11.30 A1 B1
Zakończenie 12.45

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.