Rejestracja

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do największego dziecięcego turnieju koszykówki.

11. Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziecięcej
RADOM BASKET CUP 2022

Organizator:     MKS Piotrówka Radom
Data:             2-5 czerwca 2022
Kategorie:

Chłopcy U-13 (rok urodzenia 2009)
Chłopcy U-12 (rok urodzenia 2010)
Chłopcy i dziewczynki U-11 (rok urodzenia 2011)
Chłopcy i dziewczynki U-10 (rok urodzenia 2012)

Zasady gry:
Obowiązują przepisy Międzynarodowej Federacji Koszykówki FIBA
Czas gry 4×8 minut, system gry „passarella”
Turniej 2009: kosze na wysokości 305 cm – piłki nr 6
Turniej 2010: kosze na wysokości 305 cm – piłki nr 5
Turniej 2011: kosze na wysokości 260 cm – piłki nr 5
Turniej 2012: kosze na wysokości 260 cm – piłki nr 5

KOSZTY UCZESTNICTWA:
WPISOWE DO TURNIEJU 400zł  –  obowiązkowe dla wszystkich drużyn
1.    Formuła “ECONOMY” – Na tę formułę składa się: 3 noclegi w pokoju wieloosobowym w hostelu, schronisku młodzieżowym, bursie szkolnej, internacie oraz pełne wyżywienie 9 posiłków (Czwartek kolacja, Piątek: śniadanie, obiad, kolacja, Sobota: śniadanie, obiad, kolacja, Niedziela: śniadanie, obiad).
Cena: 320zł / 70€ za osobę / Maksymalnie 15 osób (w tym zawodnicy, trenerzy, kierowcy, osoby towarzyszące)
2.    Formuła “NORMAL” – Na tę formułę składa się: 3 noclegi w pokojach 2,3,4*-osobowych w hotelu, pełne wyżywienie 9 posiłków (Czwartek kolacja, Piątek: śniadanie, obiad, kolacja, Sobota: śniadanie, obiad, kolacja, Niedziela: śniadanie, obiad).
Cena: 450zł / 95€ za osobę / Maksymalnie 15 osób (w tym zawodnicy, trenerzy, kierowcy, osoby towarzyszące)
*/ dopłata do pokoju 1-osobowego +100%
Ilość miejsc w każdej formule jest ograniczona!

NAGRODY I ATRAKCJE:
•    Bezpłatny udział w kolejnej edycji dla zwycięzców w każdej kategorii,
•    Nagrody rzeczowe za miejsca 1-3 w każdej kategorii,
•    Gadżety turniejowe dla każdej drużyny,
•    Bezpłatne wejście do AquaParku,
•    Bezpłatne wejście do Parku Trampolin JumpWorld,
•    Bezpłatne wejście na mecz drużyny Hydrotruck Radom w PLK,
•    Bezpłatna komunikacja miejska,
•    Woda w trakcie meczy,
•    Fantastyczna ceremonia otwarcia,
•    Spotkanie trenerów,
•    Mecz polscy trenerzy vs. trenerzy zagraniczni.

REJESTRACJA
Po 1. wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej:
Po 2. wpłać wpisowe w wysokości 400zł w ciągu 10 dni od rejestracji.
Tylko otrzymanie potwierdzającego maila i opłata wpisowego są gwarancją udziału w turnieju!

DANE DO WPŁATY WPISOWEGO: w PLN 
MKS Piotrówka Radom
ul. Trojańska 5, 26-600 Radom
konto: 28 1240 3259 1111 0000 2989 7980
tytuł przelewu: wpłata na cele statutowe – wpisowe RBC 2021

Only in Euro:
MKS Piotrowka Radom
adress: Trojańska Street 5, 26-600 Radom
Bank PKO S.A.
swift: PKOP PL PW
iban: PL80124057031978001086432776

Kontakt:
mail: info@radombasketcup.pl
tel (PL): Krzysztof Sońta 570851205
tel (ENG): Diana Stolarek +48 883577767

Tak się bawiliśmy w poprzedniej edycji

Wybierz swoją formułę:

"ECONOMY"

"NORMAL"

Uczestnicy 11. RBC

2009 – U13

14. Gim92 Ursynów, PL
13. BK MSK Kezmarok, SK
12. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
11. MKS Polonia Warszawa, PL
10. G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne, PL
9. Tigers České Budějovice, CZ
8. Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, PL
7. NKA II "Hegelmann Litaune", LT
6. NKA I "Hegelmann Litaune", LT
5. Basket Team Suchy Las, PL
4. Visagino krepšinio mokykla, LT
3. Tiger Berlin, DE
2. Warsaw Basketball, PL
1. UKS Biało-Czarni Kraśnik, PL

2010 – U12

16. MKS Polonia Warszawa, PL
15. BK Snakes Ostrava, CZ
14. Sršni Písek, CZ
13. KS Draft PL
12. Warsaw Basketball, PL
11. MKS Ósemka Skierniewice, PL
10. SKS Gama Starogard Gd., PL
9. PGE Spójnia SP 3 SMS II Stargard, PL
8. PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard, PL
7. SCC Ploskyriv, UA
6. UKS Biało-Czarni Kraśnik, PL
5. KU AZS Politechniki Częstochowskiej, PL
4. BSK Kadet Biała Podlaska
3. Niedźwiadki Chemart Przemyśl, PL
2. MKS Grójec, PL
1. MKS Piotrówka Radom, PL

2011 – U11

16. ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp., PL
15. SKS Gama Starogard Gd., PL
14. Basket Team Suchy Las, PL
13. MKS Strzelce Opolskie, PL
12. Visagino krepšinio mokykla, LT
11. Tiger Berlin, DE
10. BK Snakes Ostrava, CZ
9. UKS Biało-Czarni Kraśnik M, PL
8. BSK Kadet Biała Podlaska
7. Bycza Akademia SP2 Gniezno
6. Lublinianka Lublin
5. Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
4. Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy "Strzelec"
3. MKS Grójec, PL
2. Basket Hills Bielsko-Biała, PL
1. MKS Piotrówka Radom, PL

2012 – U10

10. RTK Basket Radom
9. Tigers České Budějovice, CZ
8. BM Slam Stal Ostrów Wlkp., PL
7. Gama AK Starogard Gdański, PL
6. Tiger Berlin, DE
5. NKA AGAVE Green, LT
4. NKA Agave Black, LT
3. Akademia Młodych Dzików Warszawa, PL (win 10.RBC)
2. MKS Grójec, PL
1. MKS Piotrówka Radom, PL

Sponsorzy