Podział grup 11.RBC 2022

Poniżej prezentujemy podział na grupy we wszystkich kategoriach wiekowych.

Szczegółowe harmonogramy pojawią się w poniedziałek wieczorem!

Rocznik 2009 – U13

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

  1. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  2. Tigers České Budějovice, CZ
  3. NKA II “Hegelmann Litaune”, LT
  4. UKS Biało-Czarni Kraśnik
  1. MKS Polonia Warszawa
  2. Kezmarok, SK
  3. Tiger Berlin, DE
  1. Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
  2. Basket Team Suchy Las
  3. NKA I “Hegelmann Litaune”, LT
  1. Warsaw Basketball
  2. G.E.N. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
  3. Visagino krepšinio mokykla, LT
  4. Uks gimn 92 Ursynów

 

Rocznik 2010 – U12

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

  1. MKS Polonia Warszawa
  2. SCC Ploskyriv, UA
  3. MKS Ósemka Skierniewice
  4. PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard
  1. Mks Piotrówka Radom
  2. BK Snakes Ostrava, CZ
  3. BSK Kadet Biała Podlaska
  4. KS Draft
  1. Warsaw Basketball
  2. SKS Gama Starogard Gd
  3. Niedźwiadki Chemart Przemyśl
  4. PGE Spójnia SP 3 SMS I Stargard
  1. MKS Grójec
  2. Sršni Písek, CZ
  3. KU AZS Politechniki Częstochowskiej
  4. UKS Biało-Czarni Kraśnik

 

 

Rocznik 2011 – U11

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

  1. MKS Piotrówka Radom
  2. BSK Kadet Biała Podlaska
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
  4. Bycza Akademia SP2 Gniezno
  1. Lublinianka Lublin
  2. Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy “Strzelec”
  3. ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp.
  4. Tiger Berlin, DE
  1. Mks Grójec
  2. MKS Strzelce Opolskie
  3. Basket Team Suchy Las
  4. BK Snakes Ostrava, CZ
  1. UKS Biało-Czarni Kraśnik
  2. Basket Hills Bielsko-Biała
  3. SKS Gama Starogard Gd
  4. Visagino krepšinio mokykla, LT

 

 

Rocznik 2012 – U10

Grupa A

Grupa B

  1. MKS Piotrówka Radom
  2. Akademia Młodych Dzików Warszawa
  3. NKA Agave Black, LT
  4. Tiger Berlin, DE
  5. Gama AK Starogard Gdański
  1. Radomskie Towarzystwo Koszykówki
  2. MKS Grójec
  3. NKA AGAVE Green, LT
  4. Tigers České Budějovice, CZ
  5. BM Slam Stal Ostrów Wlkp

*/ Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie z powodu wycofania drużyny lub braku wpłaty.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.