Klasyfikacja końcowa RBC 2020

Klasyfikacja końcowa i nagrody indywidualne.

U13

  1. Bryza SP Kowale
  2. MUKS Pivot Piastów
  3. AZS UJK Kielce
  4. MKS Grójec
  5. Niedźwiadki Hensfort Przemyśl
  6. Kadra woj. Łódzkiego
  7. MUKS Piaseczno
  8. AZS PWSZ Skierniewice
  9. Warsaw Basketball
  10. MKS Piotrówka Radom
  11. Korona Zakrzewo
  12. UMKS Księżak Łowicz
  13. MKS Polonia Warszawa

MVP

Tomasz Filipek -Bryza SP Kowale

5 All-stars

  1. Aleksander Mazur – Bryza SP Kowale
  2. Klaudiusz Kloska – Bryza SP Kowale
  3. Krzysztof Antosik – MUKS Pivot Piastów
  4. Piotr Łosiak – UJK Kielce
  5. Daniel Grzejszczyk – MKS Grójec

U12

  1. UKS Akademia Koszykówki Komorów
  2. Osemka Skierniewice
  3. AZS UM MBA Warszawa
  4. ŁKS Szkoła Gortata Łodź
  5. Młode Lwy Gdańsk
  6. MKS Piotrówka Radom
  7. Korona Zakrzewo
  8. Kadet Biała Podlaska
  9. Warsaw Basketball 
  10. MUKS Piaseczno
  11. UKS Probasket Mińsk
  12. Polonia Warszawa

MVP

Truszczyński Paul – UKS AK Komorów

5 All-stars

  1. Kleniewski Aleksander – AZS UM MBA Wa-wa
  2. Baran Marcel – ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  3. Goran El-Ward – Ósemka Skierniewice
  4. Kochel Łukasz – UKS AK Komorów
  5. Zawarczyński Michał – UKS AK Komorów

U11

  1. Dziki Warszawa
  2. MKS Piotrówka Radom
  3. AK Młode Żubry Białystok
  4. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  5. Warsaw Basketball

MVP

Benjamin Obem – Dziki Warszawa

5 All-stars

  1. Niewęgłowski Mateusz – Dziki W-wa
  2. Szczodroński Bruna – Dziki W-wa
  3. Pisarczyk Jakub – MKS Piotrówka Radom
  4. Jakubowski Aleksander AK Żubry Białystok
  5. Moraczewski Rafał ŁKS Szkoła Gortata Łódź

U10

  1. Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 
  2. MKS Piotrówka Radom
  3. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  4. Niedźwiadki Henfort Przemyśl
  5. Warsaw Basketball
  6. MUKS Piaseczno

MVP

Mateusz Makiła – Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 

5 All-stars

  1. Brajan Wisiecki – Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 
  2. Oliwier Parulski – Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 
  3. Gabriel Kondracki – MKS Piotrówka Radom
  4. Maksymilian Grajewski – ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  5. Władysław Huk – Niedźwiadki Hensfort Przemyśl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.