Ważne daty:

1 październik 2019 - rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń oraz opłat "wpisowych" od drużyn.

31.01.2020 lub do wyczerpania miejsc - zakończenie przyjmowania zgłoszeń.

luty 2020 - komunikat organizacyjny nr 1.

1 marzec 2020 - zamkniecie listy zgłoszeń

 

 

Program:

14.05.2020 czwartek

15.00 - 22.00 Przyjazd drużyn do biura zawodów (Hala MOSiR ul. Narutowicza 9), rejestracja, zakwaterowanie.

15.05.2020 piątek

8:30 - 19.30 Rozgrywki turniejowe, zgodnie z harmonogramem

19:45 - 22.00 Zbiórka wszystkich drużyn (Deptak, ul. Żeromskiego 6), przemarsz i Ceremonia otwarcia turnieju

16.05.2020 sobota

9:00 - 19:00 Rozgrywki turniejowe, zgodnie z harmonogramem

17.05.2020 niedziela

8:30 - 14:00 Rozgrywki turniejowe, zgodnie z harmonogramem, wręczenie nagród.

Korzystaj z serwisu "jak dojade", aby planować dotarcie na halę:

Pobierz aplikację na swojego smartfona (kliknij)

Skorzystaj z darmowego wejścia do Aquaparku "Neptun" ul. Wyścigowa 49 w Radomiu oraz odwiedź Park Trampolin "Jump World" ul. Grzecznarowskiego 29/31 (Galeria Feniks):

 

Harmonogramy rozgrywek dla poszczególnych roczników:

Uczestnicy / Participants 2020

2007

2008

2009

2010

2.

3. Vilniaus krepšinio mokykla, LT

4. CBQ Tubarões, PT

5. Sokol Písek Sršni, CZ

6. FSCDiM Moskovskogo rayona, BY

7. BK Snakes Orlova, CZ

8. BK Snakes Ostrava, CZ

9. BCJ Ressaix, BE

10. Tiger Berlin, DE

11. BK MŠK Kežmarok, SK

12. BS Riga/Pārdaugava, LV

13. Škola Košarke Never Stop, BA

14. Mobi-Teiwazs Brovary, UA

15. SCB Bourbourg, FR

16. BC Perkunas Kaunas, LT

17. BSK Kadet Biała Podlaska, PL

18. Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin, PL

19. UMKS Księżak Łowicz, PL

20. AZS UJK Kielce, PL

21. MUKS Pivot Piastów, PL

22. Rawplug Sokół Łańcut, PL

23. Korona Zakrzewo, PL

24. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL

25. UKS 7 Sopot, PL

26. MKK SP2 Gniezno, PL

27. Twarde Pierniki Toruń, PL

28. Polonia Warszawa, PL

29. Enea Basket Piła, PL

30. MKS Grójec, PL 

31. Bryza SP Kowale, PL 

32. MKS Piotrówka Radom, PL

5.

6. Clube Desportivo Mar e Serra, PT

7. KS Akademia Koszykówki Poznań, PL

8. Olimpik-2011 Molodechno, BY

9. NKA Perlas Vilkaviškis, LT

10. Sokol Písek Sršni, CZ

11. BK Snakes Orlova, CZ

12. Playmaker Kyiv, UA

13. Tiger Berlin, DE

14. BS Riga/Pārdaugava, LV

15. Mobi-Teiwazs Brovary, UA

16. SCB Bourbourg, FR 

17. UKS Herkules Białogard, PL

18. AZS UM MBA Warszawa, PL

19. Biofarm Basket Poznań, PL

20. MKS Ósemka Skierniewice, PL

21. BSK Kadet Biała Podlaska, PL

22. Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin, PL

23. UKS Nenufar 5 Ełk, PL

24. AZS UJK Kielce, PL

25. Młode Lwy Gdańsk, PL

26. Korona Zakrzewo, PL

27. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL

28. UKS 7 Sopot, PL

29. MKK SP2 Gniezno, PL

30. UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, PL

31. Polonia Warszawa, PL

32.   MKS Piotrówka Radom, PL

4.

5. Clube Desportivo Mar e Serra, PT

6. Bagira Kyiv, UA

7. Fire Foxes Zaporizhzhia, UA

8. BC Tsmoki Minsk, BY

9. CBQ Tubarões, PT

10. Sokol Písek Sršni, CZ

11. NKA-Hegelmann Litauen, LT

12.   NKA-II Nacionalinė krepšinio akademija, LT

13. Playmaker Kyiv, UA

14. Tiger Berlin, DE

15. BS Riga/Pārdaugava, LV

16. Mobi-Teiwazs Brovary, UA

25. Biofarm Basket Poznań, PL

26. Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin, PL 

27. UKS Sprinter DZIKI Basket Mielec, PL

28. Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las, PL

29. Akademia Młodych Dzików Wa-wa, PL

30. UKS 7 Sopot, PL

31. Wilki Morskie Majbasket Szczecin, PL

32. MKS Piotrówka Radom, PL

1.

2. BC Tsmoki Minsk, BY

3. NKA Perliukai Vilkaviškis, LT

4. Sokol Písek Sršni, CZ

5. Europale BC WW, FR

6. BK Snakes Ostrava, CZ

7. Tiger Berlin, DE

8. BS Riga/Pārdaugava, LV

13. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL

14. Wilki Morskie Majbasket Szczecin, PL

15.  Bycza Akademia SP 2 Gniezno, PL

16.  MKS Piotrówka Radom, PL

Galeria 2019

_DSC0469
_DSC0469
_DSC0714
_DSC0714
_DSC0308
_DSC0308
_DSC0319
_DSC0319
_DSC0417
_DSC0417
_DSC0768
_DSC0768
_DSC0950
_DSC0950
_DSC1005
_DSC1005
_DSC0894
_DSC0894
_DSC0907
_DSC0907
_DSC0941
_DSC0941
_DSC1030
_DSC1030

Sponsorzy

Wybierz jeden z pakietów sponsorskich i dołącz do nas wspierając największy turniej koszykówki dziecięcej.

 
facebook_page_plugin