Klasyfikacja końcowa turnieju 10. Radom Basket Cup 2021:

Rocznik 2008 U13M

  1. Warsaw Basketball
  2. BC Khizhaki Kiev
  3. UKS Gim92 Ursynów
  4. BSK Kadet Biała Podlaska
  5. MKS Piotrówka Radom
  6. Polonia Warszawa
  7. Basket Team Suchy Las
  8. Probasket Mińsk Mazowiecki
  9. BS Visaginas
  10. Pivot Piastów
  11. UKS 1 Marki
  12. KS Akademia Koszykówki Poznań
  13. KS Pogoń Ruda Śląska

MVP:

  1. Jeremiasz Wójcik (Warsaw Basketball)

AllStar:

  1. Filip Kobayashi (Warsaw Basketball)
  2. Michał Soprych (Warsaw Basketball)
  3. Oleksandr Kuznets (BC Khizhaki Kiev)
  4. Patryk Pobuta (UKS Gim92 Ursynów)
  5. Piotr Panasiuk (BSK Kadet Biała Podl.)

Rocznik 2009 U12M

  1. Akademia Młodych Dzików
  2. MKS Piotrówka Radom
  3. BC Khizhaki Kiev
  4. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  5. Enea Basket Piła
  6. MUKS King Tomaszów Mazowiecki
  7. WKS Śląsk Wrocław
  8. UKS 7 Sopot
  9. Bryza Kolbudy
  10. AK Legii Warszawa
  11. SKM Zastal Zielona Góra
  12. Warsaw Basketball
  13. PGE Turów Zgorzelec
  14. Polonia Warszawa

MVP:

  1. Mateucz Niewęgłowski (Akademia Młodych Dzików)

AllStar:

  1. Benjamin Oben (Akademia Młodych Dzików)
  2. Piotr Adamkiewicz (MKS Piotrówka Radom)
  3. Wiktor Kępka (MKS Piotrówka Radom)
  4. Tymofii Maydanyuk (BC Khizhaki Kiev)
  5. Jędrzej Antczak (ŁKS Szkoła Gortata Łódź)

Rocznik 2010 U11M

  1. SKS Gama Starogard Gdański
  2. MKS Piotrówka Radom
  3. BS Visaginas
  4. UKS Piątka Lublin
  5. Warsaw Basketball
  6. MKS Strzelce Opolskie
  7. Polonia Warszawa
  8. BSK Kadet Biała Podlaska
  9. KS Akademia Koszykówki Poznań
  10. Niedźwiadki Przemyśl
  11. MKS Grójec
  12. Basket Team Suchy Las
  13. UKS 1 Marki
  14. Draft Warszawa

MVP:

  1. Brajan Wysiecki (SKS Gama Starogard Gdański)

AllStar:

  1. Wiktor Piątkowski (SKS Gama Starogard Gdański)
  2. Franciszek Mazur (SKS Gama Starogard Gdański)
  3. Adam Porada (MKS Piotrówka Radom)
  4. Danielius Brażnikovas (BS Visaginas)
  5. Mikołaj Mirosław (UKS Piątka Lublin)

Rocznik 2011 U10M

  1. Warsaw Basketball
  2. MKS Grójec
  3. MKS Piotrówka Radom

Uczestnicy / Participants 13-16.05.2021

2008

2009

2010

2011


  1. UKS Gim92 Ursynów Warszawa, PL

  2. KS Akademia Koszykówki Poznań, PL

  3. MUKS Pivot Piastów, PL

  4. UKS Jedynka Marki, PL

  5. KS Pogoń Ruda Śląska, PL

  6. BC Hizhaki Kiev, UA

  7. MKS Polonia Warszawa, PL

  8. UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, PL

  9. Basket Team Suchy Las, PL

  10. BSK Kadet Biała Podlaska, PL

  11. BS Visaginas, LT

  12. Warsaw Basketball, PL

  13. MKS Piotrówka Radom, PL

  1. UKS 7 Sopot., PL

  2. MUKS King Tomaszów Maz., PL

  3. Enea Basket Piła, PL

  4. WKS Śląsk Wrocław, PL

  5. MKS Polonia Warszawa, PL

  6. ŁKS Szkoła Gortata, PL

  7. BC Hizhaki Kiev, UA

  8. PGE Turów Zgorzelec, PL

  9. Akademia Koszykówki Legia Warszawa Sekcja Junior, PL

  10. SKM Zastal Zielona Góra, PL

  11. Akademia Młodych Dzików, PL

  12. Warsaw Basketball, PL

  13. UKS Bryza Kolbudy, PL

  14. MKS Piotrówka Radom, PL

  1. Niedźwiadki Przemyśl, PL

  2. KS Draft Warszawa, PL

  3. MKS Polonia Warszawa, PL

  4. UKS Jedynka Marki, PL

  5. MKS Grójec, PL

  6. MKS Strzelce Opolskie, PL

  7. SKS Gama Starogard Gdański, PL

  8. Basket Team Suchy Las, PL

  9. BSK Kadet Biała Podlaska, PL

  10. KS Akademia Koszykówki Poznań, PL

  11. BS Visaginas, LT

  12. Warsaw Basketball, PL

  13. UKS Piątka Lublin, PL

  14. MKS Piotrówka Radom, PL

  1. MKS Grójec, PL

  2. Warsaw Basketball, PL

  3. MKS Piotrówka Radom, PL

Galeria 2020

01
01
02
02
03
03
04
04
05
05
06
06
07
07
08
08
09
09
10
10
11
11
12
12

Sponsorzy

Wybierz jeden z pakietów sponsorskich i dołącz do nas wspierając największy turniej koszykówki dziecięcej.

 
facebook_page_plugin