Klasyfikacja końcowa i nagrody indywidualne.

U13

  1. Bryza SP Kowale
  2. MUKS Pivot Piastów
  3. AZS UJK Kielce
  4. MKS Grójec
  5. Niedźwiadki Hensfort Przemyśl
  6. Kadra woj. Łódzkiego
  7. MUKS Piaseczno
  8. AZS PWSZ Skierniewice
  9. Warsaw Basketball
  10. MKS Piotrówka Radom
  11. Korona Zakrzewo
  12. UMKS Księżak Łowicz
  13. MKS Polonia Warszawa

MVP

Tomasz Filipek -Bryza SP Kowale

5 All-stars

  1. Aleksander Mazur - Bryza SP Kowale
  2. Klaudiusz Kloska - Bryza SP Kowale
  3. Krzysztof Antosik - MUKS Pivot Piastów
  4. Piotr Łosiak - UJK Kielce
  5. Daniel Grzejszczyk - MKS Grójec

U12

  1. UKS Akademia Koszykówki Komorów
  2. Osemka Skierniewice
  3. AZS UM MBA Warszawa
  4. ŁKS Szkoła Gortata Łodź
  5. Młode Lwy Gdańsk
  6. MKS Piotrówka Radom
  7. Korona Zakrzewo
  8. Kadet Biała Podlaska
  9. Warsaw Basketball 
  10. MUKS Piaseczno
  11. UKS Probasket Mińsk
  12. Polonia Warszawa

MVP

Truszczyński Paul - UKS AK Komorów

5 All-stars

  1. Kleniewski Aleksander - AZS UM MBA Wa-wa
  2. Baran Marcel - ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  3. Goran El-Ward - Ósemka Skierniewice
  4. Kochel Łukasz - UKS AK Komorów
  5. Zawarczyński Michał - UKS AK Komorów

U11

  1. Dziki Warszawa
  2. MKS Piotrówka Radom
  3. AK Młode Żubry Białystok
  4. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  5. Warsaw Basketball

MVP

Benjamin Obem - Dziki Warszawa

5 All-stars

  1. Niewęgłowski Mateusz - Dziki W-wa
  2. Szczodroński Bruna - Dziki W-wa
  3. Pisarczyk Jakub - MKS Piotrówka Radom
  4. Jakubowski Aleksander AK Żubry Białystok
  5. Moraczewski Rafał ŁKS Szkoła Gortata Łódź

U10

  1. Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 
  2. MKS Piotrówka Radom
  3. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  4. Niedźwiadki Henfort Przemyśl
  5. Warsaw Basketball
  6. MUKS Piaseczno

MVP

Mateusz Makiła - Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 

5 All-stars

  1. Brajan Wisiecki - Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 
  2. Oliwier Parulski - Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 
  3. Gabriel Kondracki - MKS Piotrówka Radom
  4. Maksymilian Grajewski - ŁKS Szkoła Gortata Łódź
  5. Władysław Huk - Niedźwiadki Hensfort Przemyśl

Uczestnicy / Participants 3-6.09.2020

2007

2008

2009

2010

  1.  AZS PWSZ Skierniewice, PL
  2.   Warsaw Basketball, PL
  3.   Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, PL
  4. MUKS Piaseczno, PL
  5. UMKS Księżak Łowicz, PL
  6. AZS UJK Kielce, PL
  7. MUKS Pivot Piastów, PL
  8. Korona Zakrzewo, PL
  9.  Kadra woj. Łódzkiego Łódź, PL
  10. Polonia Warszawa, PL
  11. MKS Grójec, PL 
  12. Bryza SP Kowale, PL 
  13. MKS Piotrówka Radom, PL
  1. MUKS Piaseczno, PL
  2. Warsaw Basketball, PL
  3.   UKS Akademia koszykówki Komorów, PL
  4. AZS UM MBA Warszawa, PL
  5. MKS Ósemka Skierniewice, PL
  6. BSK Kadet Biała Podlaska, PL
  7. Młode Lwy Gdańsk, PL
  8. Korona Zakrzewo, PL
  9. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  10.   UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, PL
  11. Polonia Warszawa, PL
  12.   MKS Piotrówka Radom, PL
  1. AK Młode Żubry Białystok, PL
  2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  3. Warsaw Basketball, PL
  4. Akademia Młodych Dzików Wa-wa, PL
  5. MKS Piotrówka Radom, PL
  1. Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, PL
  2. Gama Akademia Koszykówki Starogard Gd., PL
  3. MUKS Piaseczno, PL
  4. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  5. MKS Piotrówka Radom, PL
  6. Warsaw Basketball, PL

Galeria 2020

01
01
02
02
03
03
04
04
05
05
06
06
07
07
08
08
09
09
10
10
11
11
12
12

Sponsorzy

Wybierz jeden z pakietów sponsorskich i dołącz do nas wspierając największy turniej koszykówki dziecięcej.

 
facebook_page_plugin