Przedstawiamy listę uczestników wrześniowego turnieju:

2007                                     

  1.   BK MŠK Kežmarok, SK
  2.  AZS PWSZ Skierniewice, PL
  3.   Warsaw Basketball, PL
  4.   Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, PL
  5. MUKS Piaseczno, PL
  6. UMKS Księżak Łowicz, PL
  7. AZS UJK Kielce, PL
  8. MUKS Pivot Piastów, PL
  9. Korona Zakrzewo, PL
  10. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  11. UKS 7 Sopot, PL
  12. Twarde Pierniki Toruń, PL
  13. Polonia Warszawa, PL
  14. MKS Grójec, PL 
  15. Bryza SP Kowale, PL 
  16. MKS Piotrówka Radom, PL

2008

  1. MUKS Piaseczno, PL
  2. Warsaw Basketball, PL
  3.   UKS Akademia koszykówki Komorów, PL
  4. AZS UM MBA Warszawa, PL
  5. MKS Ósemka Skierniewice, PL
  6. BSK Kadet Biała Podlaska, PL
  7. Młode Lwy Gdańsk, PL
  8. Korona Zakrzewo, PL
  9. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  10. UKS 7 Sopot, PL
  11.   UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, PL
  12. Polonia Warszawa, PL
  13.   MKS Piotrówka Radom, PL

2009

  1. AK Młode Żubry Białystok, PL
  2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  3. Warsaw Basketball, PL
  4. Akademia Młodych Dzików Wa-wa, PL
  5. UKS 7 Sopot, PL
  6. MKS Piotrówka Radom, PL

2010

  1. Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, PL
  2. KS Kociewska Akademia Koszykówki Starogard Gd., PL
  3. MUKS Piaseczno, PL
  4. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  5. MKS Piotrówka Radom, PL
  6. Warsaw Basketball, PL

Uczestnicy / Participants 3-6.09.2020

2007

2008

2009

2010

  1.  AZS PWSZ Skierniewice, PL
  2.   Warsaw Basketball, PL
  3.   Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, PL
  4. MUKS Piaseczno, PL
  5. UMKS Księżak Łowicz, PL
  6. AZS UJK Kielce, PL
  7. MUKS Pivot Piastów, PL
  8. Korona Zakrzewo, PL
  9.  Kadra woj. Łódzkiego Łódź, PL
  10. Polonia Warszawa, PL
  11. MKS Grójec, PL 
  12. Bryza SP Kowale, PL 
  13. MKS Piotrówka Radom, PL
  1. MUKS Piaseczno, PL
  2. Warsaw Basketball, PL
  3.   UKS Akademia koszykówki Komorów, PL
  4. AZS UM MBA Warszawa, PL
  5. MKS Ósemka Skierniewice, PL
  6. BSK Kadet Biała Podlaska, PL
  7. Młode Lwy Gdańsk, PL
  8. Korona Zakrzewo, PL
  9. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  10.   UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, PL
  11. Polonia Warszawa, PL
  12.   MKS Piotrówka Radom, PL
  1. AK Młode Żubry Białystok, PL
  2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  3. Warsaw Basketball, PL
  4. Akademia Młodych Dzików Wa-wa, PL
  5. MKS Piotrówka Radom, PL
  1. Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, PL
  2. Gama Akademia Koszykówki Starogard Gd., PL
  3. MUKS Piaseczno, PL
  4. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL
  5. MKS Piotrówka Radom, PL
  6. Warsaw Basketball, PL

Galeria 2020

01
01
02
02
03
03
04
04
05
05
06
06
07
07
08
08
09
09
10
10
11
11
12
12

Sponsorzy

Wybierz jeden z pakietów sponsorskich i dołącz do nas wspierając największy turniej koszykówki dziecięcej.

 
facebook_page_plugin