Robert Witka - 44-krotny reprezentant Polski KOSZ KADRA, uczestnik Mistrzostw Europy, trener ROSA Radom zaprasza do udziału w 8. Radom Basket Cup 2019.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebook'u www.facebook.com/radombasketcup

Uczestnicy / Participants 2020

2007

2008

2009

2010

2.

3. Vilniaus krepšinio mokykla, LT

4. CBQ Tubarões, PT

5. Sokol Písek Sršni, CZ

6. FSCDiM Moskovskogo rayona, BY

7. BK Snakes Orlova, CZ

8. BK Snakes Ostrava, CZ

9. BCJ Ressaix, BE

10. Tiger Berlin, DE

11. BK MŠK Kežmarok, SK

12. BS Riga/Pārdaugava, LV

13. Škola Košarke Never Stop, BA

14. Mobi-Teiwazs Brovary, UA

15. SCB Bourbourg, FR

16. BC Perkunas Kaunas, LT

17. BSK Kadet Biała Podlaska, PL

18. Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin, PL

19. UMKS Księżak Łowicz, PL

20. AZS UJK Kielce, PL

21. MUKS Pivot Piastów, PL

22. Rawplug Sokół Łańcut, PL

23. Korona Zakrzewo, PL

24. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL

25. UKS 7 Sopot, PL

26. MKK SP2 Gniezno, PL

27. Twarde Pierniki Toruń, PL

28. Polonia Warszawa, PL

29. Enea Basket Piła, PL

30. MKS Grójec, PL 

31. Bryza SP Kowale, PL 

32. MKS Piotrówka Radom, PL

1.

2. VerTeam Minsk, BY

3. MUKS Piaseczno, PL

4. Hizhaki Kiev, UA

5. Keila KK, EE

6. Mobi Brovary, UA

7. Clube Desportivo Mar e Serra, PT

8. Olimpik-2011 Molodechno, BY

9. NKA Perlas Vilkaviškis, LT

10. Sokol Písek Sršni, CZ

11. BK Snakes Orlova, CZ

12. Playmaker Kyiv, UA

13. Tiger Berlin, DE

14. BS Riga/Pārdaugava, LV

15. Mobi-Teiwazs Brovary, UA

16.  KS Akademia Koszykówki Poznań, PL

17. UKS Herkules Białogard, PL

18. AZS UM MBA Warszawa, PL

19. Biofarm Basket Poznań, PL

20. MKS Ósemka Skierniewice, PL

21. BSK Kadet Biała Podlaska, PL

22. Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin, PL

23. UKS Nenufar 5 Ełk, PL

24. AZS UJK Kielce, PL

25. Młode Lwy Gdańsk, PL

26. Korona Zakrzewo, PL

27. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL

28. UKS 7 Sopot, PL

29. MKK SP2 Gniezno, PL

30. UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, PL

31. Polonia Warszawa, PL

32.   MKS Piotrówka Radom, PL

1.

2. SKB Zlín, CZ

3. Start Havířov, CZ

4. Hizhaki Kiev, UA

5. Clube Desportivo Mar e Serra, PT

6. Bagira Kyiv, UA

7. Fire Foxes Zaporizhzhia, UA

8. BC Tsmoki Minsk, BY

9. CBQ Tubarões, PT

10. Sokol Písek Sršni, CZ

11. NKA-Hegelmann Litauen, LT

12.   NKA-II Nacionalinė krepšinio akademija, LT

13. Playmaker Kyiv, UA

14. Tiger Berlin, DE

15. BS Riga/Pārdaugava, LV

16. Mobi-Teiwazs Brovary, UA

21. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL

22. Basket Team Opalenica, PL

23.   UKS Akademia koszykówki Komorów, PL

24. Warsaw Basketball, PL 

25. Biofarm Basket Poznań, PL

26. Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin, PL 

27. UKS Sprinter DZIKI Basket Mielec, PL

28. Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las, PL

29. Akademia Młodych Dzików Wa-wa, PL

30. UKS 7 Sopot, PL

31. Wilki Morskie Majbasket Szczecin, PL

32. MKS Piotrówka Radom, PL

1.  Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, PL

2. Warsaw Basketball, PL

3. KS Kociewska Akademia Koszykówki Starogard Gd., PL

4. Pārdaugava, LV

5. BC Tsmoki Minsk, BY

6. NKA Perliukai Vilkaviškis, LT

7. Sokol Písek Sršni, CZ

8. Europale BC WW, FR

9. BK Snakes Ostrava, CZ

10. Tiger Berlin, DE

11. BS Riga/Pārdaugava, LV

12. UKS Piątka Lublin, PL

13. ŁKS Szkoła Gortata Łódź, PL

14. Wilki Morskie Majbasket Szczecin, PL

15.  Bycza Akademia SP 2 Gniezno, PL

16.  MKS Piotrówka Radom, PL

17. Nacionaline krepsinio akademija (NKA), LT

18. SKB Zlín, CZ

Galeria 2019

_DSC0469
_DSC0469
_DSC0714
_DSC0714
_DSC0308
_DSC0308
_DSC0319
_DSC0319
_DSC0417
_DSC0417
_DSC0768
_DSC0768
_DSC0950
_DSC0950
_DSC1005
_DSC1005
_DSC0894
_DSC0894
_DSC0907
_DSC0907
_DSC0941
_DSC0941
_DSC1030
_DSC1030

Sponsorzy

Wybierz jeden z pakietów sponsorskich i dołącz do nas wspierając największy turniej koszykówki dziecięcej.

 
facebook_page_plugin