2006

O miejsca I - VIII  (finały) NIEDZIELA godz. hala
81. Pok. 54 - Pok. 56
VII/VIII
Polonia Warszawa PL BC Perkunas LT  35 :  38 09.00 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
82. Zw. 54 - Zw. 56
V/VI
Teiwaz UA LPS TG Mures RO  34 :  49 10.10 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
83. Pok. 53 - Pok. 55
III/IV
UKS Basket 15 Przemyśl PL MKS Grójec PL  30 :  72 11.20 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
84. Zw. 53 - Zw. 55
Finał I/II
East-ball LV Tigers Basketball CZ  59 :  52 12.30 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
O miejsca IX - XVI   NIEDZIELA    
85. Zw. 61 - Zw. 62
IX/X
Olympik 2011 BY BK Lokomotiva CZ  35 :  67 8.30 V LO ul. Traugutta 52a
86. Pok. 61 - Pok. 62
XI/XII
Biofarm Basket Poznań PL Ósemka Skierniewice PL  36 :  43 9.40 V LO ul. Traugutta 52a
87. Zw. 63 - Zw. 64
XIII/XIV
Visaginas LT Nenufar 5 Ełk PL  43 :  32 10.50 V LO ul. Traugutta 52a
88. Pok. 63 - Pok. 64
XV/XVI
BK Snakes Ostrava CZ Warsaw Basketball PL  40 :  32 12.00 V LO ul. Traugutta 52a
O miejsca XVII - XXIV   NIEDZIELA    
89. Pok. 71 - Pok. 72
XXIII/XXIV
Snakes Orlova CZ Rathmore Ravens IRL  21 :  31 8.00 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
90. Zw. 71 - Zw. 72
XXI/XXII
MKK SP2 Gniezno PL Basket Team Suchy Las PL  14 :  50 9.10 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
91. Zw. 69 - Zw. 70
XVII/XVIII
MKS Piotrówka Radom PL UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp PL  41 :  40 10.20 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
92. Pok. 69 - Pok. 70
XIX/XX
Cybex Talents DE MKS MOS Katowice PL  36 :  47 11.30 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
O miejsca XXV - XXXII NIEDZIELA    
93. Zw. 77 - Zw. 78
XXV/XXVI
BSK Kadet Biała Podl. PL AS Młode Lwy Gdańsk PL  47 :  31 8.30 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
94. Pok. 77 - Pok. 78
XXVII/XXVIII
KS Legion Legionowo PL Tartu Palliklubi EST  38 :  40 9.40 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
95. Zw. 79 - Zw. 80
XXIX/XXX
UKS Biało Czarni Kraśnik PL MUKS 1811 Tarnów PL  29 :  34 10.50 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
96. Pok. 79 - Pok. 80
XXXI/XXXII
AZS UJK Kielce PL Siguldas Sporta Skola LV  37 :  59 12.00 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22

 

2007

O miejsca I - VIII  (finały) NIEDZIELA godz. hala
81. Pok. 54 - Pok. 56
VII/VIII
SP4 Pruszcz Gd. PL MKS Dąbrowa Górnicza PL  25 :  26 09.00 MOSiR ul. Narutowicza 9
82. Zw. 54 - Zw. 56
V/VI
KS Basket Piła PL SP5 Pivot Piastów PL  37 :  59 10.10 MOSiR ul. Narutowicza 9
83. Pok. 53 - Pok. 55
III/IV
Srsni Pisek CZ UKS 7 Sopot PL  38 :  23 11.20 MOSiR ul. Narutowicza 9
84. Zw. 53 - Zw. 55
Finał I/II
UKS Bryza Kolbudy PL BC Perkunas LT  30 :  57 12.30 MOSiR ul. Narutowicza 9
    O miejsca IX - XVI   NIEDZIELA            
85. Pok. 61 - Pok. 62
XI/XII
BK Lokomotiva CZ OS Bonjoanenses PT  36 :  38 8.00 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
86. Zw. 61 - Zw. 62
IX/X
BK Snakes Ostrava CZ Tapiolan Honka FI  33 :  58 9.10 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
87. Zw. 63 - Zw. 64
XIII/XIV
MKS Grójec PL AZS UJK Kielce PL  45 :  50 10.20 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
88. Pok. 63 - Pok. 64
XV/XVI
BSK Kadet Biała Podlaska PL ŁKS Szkoła Gortata Łódź PL  37 :  49 11.30 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
    O miejsca XVII - XXIV   NIEDZIELA            
89. Zw. 69 - Zw. 70
XVII/XVIII
BS Vilnus LT MKK SP2 Gniezno PL  60 :  30 8.30 PSP33 ul. Kolberga 5
90. Pok. 69 - Pok. 70
XIX/XX
SKS Korona Zakrzewo PL BCJ Ressaix BE  40 :  37 9.40 PSP33 ul. Kolberga 5
91. Zw. 71 - Zw. 72
XXI/XXII
AZS PWSZ Ósemka Skierniewice PL Biofarm Basket Junior Poznań PL  22 :  35 10.50 PSP33 ul. Kolberga 5
92. Pok. 71 - Pok. 72
XXIII/XXIV
Mobi Brovary UA FSC DiM Moskovskogo BY   21 :  33 12.00 PSP33 ul. Kolberga 5
    O miejsca XXV - XXXII NIEDZIELA            
93. Zw. 77 - Zw. 78
XXV/XXVI
MKS Piotrówka Radom PL Spójnia Stargard Szcz. PL  38 :  30 8.30 PSP29 ul. Ceglana 14
94. Pok. 77 - Pok. 78
XXVII/XXVIII
BA Cana SK Snakes Orlova CZ  33 :  35 9.40 PSP29 ul. Ceglana 14
95. Zw. 79 - Zw. 80
XXIX/XXX
Akademia T.Zabłocki PL Warsaw Basketball PL  14 :  46 10.50 PSP29 ul. Ceglana 14
96. Pok. 79 - Pok. 80
XXXI/XXXII
Radomskie Towarzystwo Koszykówki PL Loko Trutnov CZ  39 :  41 12.00 PSP29 ul. Ceglana 14

 

2008

    O miejsca I - VIII  (finały) NIEDZIELA         godz. hala
81. Pok. 54 - Pok. 56
VII/VIII
MKS Ósemka Skierniewice PL NKA Perliukai LT  24 :  41 09.00 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
82. Zw. 54 - Zw. 56
V/VI
Łks Szkoła Gortata PL LPS TG Mures RO  21 :  65 10.10 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
83. Pok. 53 - Pok. 55
III/IV
UKS Nenufar 5 Ełk PL V.Knasiaus LT  19 :  35 11.20 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
84. Zw. 53 - Zw. 55
Finał I/II
Virum BC DK NKA Kaunas LT  21 :  55 12.30 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
    O miejsca IX - XVI   NIEDZIELA            
85. Zw. 61 - Zw. 62
IX/X
LPS Targu Blue RO UKS DeLaSale Gdańsk PL  28 :  35 8.30 PSP4 ul. Wyścigowa 49
86. Pok. 61 - Pok. 62
XI/XII
Srsni Pisek CZ Europale BC Wimille FR  49 :  33 9.40 PSP4 ul. Wyścigowa 49
87. Zw. 63 - Zw. 64
XIII/XIV
Mobi Brovary UA Tartu Palliklubi EST  30 :  48 10.50 PSP4 ul. Wyścigowa 49
88. Pok. 63 - Pok. 64
XV/XVI
SP4 Pruszcz Gd. PL Siguldas Sporta Skola LV  19 :  48 12.00 PSP4 ul. Wyścigowa 49
    O miejsca XVII - XXIV   NIEDZIELA            
89. Zw. 69 - Zw. 70
XVII/XVIII
UKS Basket 15 Przemyśl PL East-ball Riga LV  29 :  32 8.30 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
90. Pok. 69 - Pok. 70
XIX/XX
Biofarm Basket Poznań PL Radomskie Towarzystwo Koszykówki PL  32 :  8 9.40 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
91. Zw. 71 - Zw. 72
XXI/XXII
SBK Galaxy Kosice SK Polonia Warszawa PL  16 :  45 10.50 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
92. Pok. 71 - Pok. 72
XXIII/XXIV
AZS UJK Kielce PL UKS Herkules Białogard PL  14 :  30 12.00 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
    O miejsca XXV - XXXII NIEDZIELA            
93. Pok. 79 - Pok. 80
XXXI/XXXII
BC Borisfen Mogilev BY Kangoo Basket Gorzów Wlkp. PL  77 :  7 8.30 PSP1 ul. Odrodzenia 37
94. Pok. 77 - Pok. 78
XXVII/XXVIII
BSK Kadet Biała Podl. PL Legia Warszawa PL  40 :  13 9.40 PSP1 ul. Odrodzenia 37
95. Zw. 79 - Zw. 80
XXIX/XXX
BK Snakes Ostrava CZ AS Młode Lwy Gdańsk PL  15 :  33 10.50 PSP1 ul. Odrodzenia 37
96. Zw. 77 - Zw. 78
XXV/XXVI
MKS Piotrówka Radom PL Warsaw Basketball PL  34 :  40 12.00 PSP1 ul. Odrodzenia 37

 

2009

O miejsca I - VIII  (finały) NIEDZIELA godz. hala
33. Pok. 29 - Pok. 30
VII/VIII
BK Snakes Ostrava CZ MKS Dąbrowa Górnicza PL  18 :  40 09.00 PSP3 ul. Sobieskiego 12
34. Zw. 29 - Zw. 30
V/VI
MKS Piotrówka Radom PL Siguldas Sporta Skola LV  28 :  31 10.10 PSP3 ul. Sobieskiego 12
35. Pok. 31 - Pok. 32
III/IV
BC Tsmoki BY Visaginas LT  24 :  27 11.20 PSP3 ul. Sobieskiego 12
36. Zw. 31 - Zw. 32
Finał I/II
V.Knasiaus LT NKA Alytus Scandun LT  31 :  30 12.30 PSP3 ul. Sobieskiego 12
O miejsca IX - XVI   NIEDZIELA
37. Pok. 25 - Pok. 26
XV/XVI
Tartu Palliklubi EST Warsaw Basketball PL  13 :  25 8.30 PSP18 ul. Ofiar Firleja 14
38. Zw. 25 - Zw. 26
XIII/XIV
BSK Kadet Biała Podl. PL SP4 Pruszcz Gd. PL  11 :  50 9.40 PSP18 ul. Ofiar Firleja 14
39. Pok. 27 - Pok. 28
XI/XII
Srsni Pisek CZ Majbasket Szczecin PL  9 :  24 10.50 PSP18 ul. Ofiar Firleja 14
40. Zw. 27 - Zw. 28
IX/X
Spójnia Stargard Szcz. PL SBK Galaxy Kosice SK  23 :  37 12.00 PSP18 ul. Ofiar Firleja 14

Uczestnicy 2019

loading...

Galeria 2018

0044
0044
0047
0047
0011
0011
0023
0023
0032
0032
0066
0066
0042
0042
0003
0003
0022
0022
0001
0001
0053
0053
0070
0070

Galeria 2019

_DSC0469
_DSC0469
_DSC0714
_DSC0714
_DSC0308
_DSC0308
_DSC0319
_DSC0319
_DSC0417
_DSC0417
_DSC0768
_DSC0768
_DSC0950
_DSC0950
_DSC1005
_DSC1005
_DSC0894
_DSC0894
_DSC0907
_DSC0907
_DSC0941
_DSC0941
_DSC1030
_DSC1030

 
facebook_page_plugin