2006

O miejsca I - VIII  (SOBOTA)
49. A1 - B1 Polonia Warszawa PL East-ball LV 29 : 74 09.00 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
50. C1 - D1 Teiwaz UA UKS Basket 15 Przemyśl PL 42 : 44 10.10 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
51. E1 - F1 Tigers Basketball CZ LPS TG Mures RO 33 : 22 11.20 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
52. G1 - H1 MKS Grójec PL BC Perkunas LT 63 : 48 12.30 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
53. Zw. 49 - Zw. 50  East-ball LV UKS Basket 15 Przemyśl PL 77 : 21 13.40 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
54. Pok. 49 - Pok. 50 Polonia Warszawa PL Teiwaz UA 49 : 51 14.50 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
55. Zw. 51 - Zw. 52 Tigers Basketball CZ MKS Grójec PL 51 : 47 16.00 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
56. Pok. 51 - Pok. 52 LPS TG Mures RO BC Perkunas LT 38 : 37 17.10 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
  MECZ TRENERÓW POLSKA - RESZTA ŚWIATA / Match trainers Poland - Rest of the world   :   20:00 ZS Budowlanych ul. Kościuszki 7
                   
O miejsca IX - XVI  (SOBOTA)
57. A2 - B2 Visaginas LT Biofarm Basket Poznań PL 49 : 54 09.00 V LO ul. Traugutta 52a
58. C2 - D2 BK Snakes Ostrava CZ Olympik 2011 BY 21 : 62 10.10 V LO ul. Traugutta 52a
59. E2 - F2 Ósemka Skierniewice PL Nenufar 5 Ełk PL 44 : 28 11.20 V LO ul. Traugutta 52a
60. G2 - H2 BK Lokomotiva CZ Warsaw Basketball PL 61 : 29 12.30 V LO ul. Traugutta 52a
61. Zw. 57 - Zw. 58 Biofarm Basket Poznań PL Olympik 2011 BY 42 : 50 13.40 V LO ul. Traugutta 52a
62. Zw. 59 - Zw. 60 Ósemka Skierniewice PL BK Lokomotiva CZ 39 : 52 14.50 V LO ul. Traugutta 52a
63. Pok. 57 - Pok. 58 Visaginas LT BK Snakes Ostrava CZ 40 : 29 16.00 V LO ul. Traugutta 52a
64. Pok. 59 - Pok. 60 Nenufar 5 Ełk PL Warsaw Basketball PL 39 : 36 17.10 V LO ul. Traugutta 52a
                   
O miejsca XVII - XXIV (SOBOTA)
65. A3 - B3 Snakes Orlova CZ MKS Piotrówka Radom PL 18 : 31 09.00 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
66. C3 - D3 MKK SP2 Gniezno PL Cybex Talents DE 28 : 45 10.10 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
67. E3 - F3 Basket Team Suchy Las PL UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp PL 22 : 47 11.20 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
68. G3 - H3 MKS MOS Katowice PL Rathmore Ravens IRL 32 : 31 12.30 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
69. Zw. 65 - Zw. 66 MKS Piotrówka Radom PL Cybex Talents DE 46 : 21 13.40 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
70. Zw. 67 - Zw. 68 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp PL MKS MOS Katowice PL 47 : 43 14.50 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
71. Pok. 65 - Pok. 66 Snakes Orlova CZ MKK SP2 Gniezno PL 23 : 28 16.00 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
72. Pok. 67 - Pok. 68 Basket Team Suchy Las PL Rathmore Ravens IRL 45 : 20 17.10 ZS Samochodowych ul. 25 Czerwca 66
                   
O miejsca XXV - XXXII (SOBOTA)
73. A4 - B4 UKS Biało Czarni Kraśnik PL BSK Kadet Biała Podl. PL 20 : 59 09.00 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
74. C4 - D4 AZS UJK Kielce PL KS Legion Legionowo PL 21 : 48 10.10 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
75. E4 - F4 Tartu Palliklubi EST Siguldas Sporta Skola LV 41 : 36 11.20 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
76. G4 - H4 AS Młode Lwy Gdańsk PL MUKS 1811 Tarnów PL 45 : 25 12.30 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
77. Zw. 73 - Zw. 74 BSK Kadet Biała Podl. PL KS Legion Legionowo PL 35 : 23 13.40 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
78. Zw. 75 - Zw. 76 Tartu Palliklubi EST AS Młode Lwy Gdańsk PL 20 : 43 14.50 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
79. Pok. 73 - Pok. 74 UKS Biało Czarni Kraśnik PL AZS UJK Kielce PL 38 : 34 16.00 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22
80. Pok. 75 - Pok. 76 Siguldas Sporta Skola LV MUKS 1811 Tarnów PL 21 : 27 17.10 ZS Ekonomicznych ul. Wernera 22

 

2007

O miejsca I - VIII  (SOBOTA)
49. A1 - B1 SP4 Pruszcz Gd. PL Srsni Pisek CZ 31 : 55 09.00 MOSiR ul. Narutowicza 9
50. C1 - D1 UKS Bryza Kolbudy PL KS Basket Piła PL 54 : 36 10.10 MOSiR ul. Narutowicza 9
51. E1 - F1 UKS 7 Sopot PL MKS Dąbrowa Górnicza PL 36 : 25 11.20 MOSiR ul. Narutowicza 9
52. G1 - H1 SP5 Pivot Piastów PL BC Perkunas LT 33 : 53 12.30 MOSiR ul. Narutowicza 9
53. Zw. 49 - Zw. 50  Srsni Pisek CZ UKS Bryza Kolbudy PL 49 : 71 13.40 MOSiR ul. Narutowicza 9
54. Pok. 49 - Pok. 50 SP4 Pruszcz Gd. PL KS Basket Piła PL 40 : 48 14.50 MOSiR ul. Narutowicza 9
55. Zw. 51 - Zw. 52 UKS 7 Sopot PL BC Perkunas LT 23 : 46 16.00 MOSiR ul. Narutowicza 9
56. Pok. 51 - Pok. 52 MKS Dąbrowa Górnicza PL SP5 Pivot Piastów PL 29 : 46 17.10 MOSiR ul. Narutowicza 9
                   
O miejsca IX - XVI  (SOBOTA)
57. A2 - B2 BK Lokomotiva CZ BSK Kadet Biała Podlaska PL 36 : 17 09.00 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
58. C2 - D2 MKS Grójec PL BK Snakes Ostrava CZ 26 : 46 10.10 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
59. E2 - F2 ŁKS Szkoła Gortata Łódź PL OS Bonjoanenses PT 47 : 55 11.20 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
60. G2 - H2 Tapiolan Honka FI AZS UJK Kielce PL 56 : 26 12.30 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
61. Zw. 57 - Zw. 58 BK Lokomotiva CZ BK Snakes Ostrava CZ 40 : 47 13.40 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
62. Zw. 59 - Zw. 60 OS Bonjoanenses PT Tapiolan Honka FI 39 : 80 14.50 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
63. Pok. 57 - Pok. 58 BSK Kadet Biała Podlaska PL MKS Grójec PL 29 : 47 16.00 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
64. Pok. 59 - Pok. 60 ŁKS Szkoła Gortata Łódź PL AZS UJK Kielce PL 18 : 59 17.10 XIII LO ul. 25 Czerwca 79
                   
O miejsca XVII - XXIV (SOBOTA)
65. A3 - B3 SKS Korona Zakrzewo PL Mobi Brovary UA 38 : 22 09.00 PSP33 ul. Kolberga 5
66. C3 - D3 AZS PWSZ Ósemka Skierniewice PL BS Vilnus LT 14 : 35 10.10 PSP33 ul. Kolberga 5
67. E3 - F3 BCJ Ressaix BE FSC DiM Moskovskogo BY  45 : 43 11.20 PSP33 ul. Kolberga 5
68. G3 - H3 MKK SP2 Gniezno PL Biofarm Basket Junior Poznań PL 43 : 28 12.30 PSP33 ul. Kolberga 5
69. Zw. 65 - Zw. 66 SKS Korona Zakrzewo PL BS Vilnus LT 25 : 39 13.40 PSP33 ul. Kolberga 5
70. Zw. 67 - Zw. 68 BCJ Ressaix BE MKK SP2 Gniezno PL 39 : 61 14.50 PSP33 ul. Kolberga 5
71. Pok. 65 - Pok. 66 Mobi Brovary UA AZS PWSZ Ósemka Skierniewice PL 30 : 32 16.00 PSP33 ul. Kolberga 5
72. Pok. 67 - Pok. 68 FSC DiM Moskovskogo BY  Biofarm Basket Junior Poznań PL 27 : 43 17.10 PSP33 ul. Kolberga 5
                   
O miejsca XXV - XXXII (SOBOTA)
73. A4 - B4 MKS Piotrówka Radom PL Radomskie Towarzystwo Koszykówki PL 54 : 30 09.00 PSP29 ul. Ceglana 14
74. C4 - D4 BA Cana SK Akademia T.Zabłocki PL 33 : 21 10.10 PSP29 ul. Ceglana 14
75. E4 - F4 Snakes Orlova CZ Warsaw Basketball PL 43 : 38 11.20 PSP29 ul. Ceglana 14
76. G4 - H4 Loko Trutnov CZ Spójnia Stargard Szcz. PL 13 : 53 12.30 PSP29 ul. Ceglana 14
77. Zw. 73 - Zw. 74 MKS Piotrówka Radom PL BA Cana SK 59 : 14 13.40 PSP29 ul. Ceglana 14
78. Zw. 75 - Zw. 76 Snakes Orlova CZ Spójnia Stargard Szcz. PL 31 : 46 14.50 PSP29 ul. Ceglana 14
79. Pok. 73 - Pok. 74 Radomskie Towarzystwo Koszykówki PL Akademia T.Zabłocki PL 51 : 57 16.00 PSP29 ul. Ceglana 14
80. Pok. 75 - Pok. 76 Warsaw Basketball PL Loko Trutnov CZ 56 : 22 17.10 PSP29 ul. Ceglana 14

 

2008

    O miejsca I - VIII  (SOBOTA)              
49. A1 - B1 MKS Ósemka Skierniewice PL Virum BC DK 10 : 41 09.00 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
50. C1 - D1 Łks Szkoła Gortata PL UKS Nenufar 5 Ełk PL 35 : 44 10.10 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
51. E1 - F1 LPS TG Mures RO NKA Kaunas LT 30 : 43 11.20 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
52. G1 - H1 NKA Perliukai LT V.Knasiaus LT 26 : 37 12.30 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
53. Zw. 49 - Zw. 50  Virum BC DK UKS Nenufar 5 Ełk PL 45 : 28 13.40 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
54. Pok. 49 - Pok. 50 MKS Ósemka Skierniewice PL Łks Szkoła Gortata PL 34 : 36 14.50 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
55. Zw. 51 - Zw. 52 NKA Kaunas LT V.Knasiaus LT 40 : 13 16.00 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
56. Pok. 51 - Pok. 52 LPS TG Mures RO NKA Perliukai LT 47 : 33 17.10 PSP17(PG3) ul. Czarnoleska 10
                   
    O miejsca IX - XVI  (SOBOTA)              
57. A2 - B2 Mobi Brovary UA LPS Targu Blue RO 18 : 65 09.00 PSP4 ul. Wyścigowa 49
58. C2 - D2 SP4 Pruszcz Gd. PL Srsni Pisek CZ 31 : 55 10.10 PSP4 ul. Wyścigowa 49
59. E2 - F2 Europale BC Wimille FR Tartu Palliklubi EST 51 : 42 11.20 PSP4 ul. Wyścigowa 49
60. G2 - H2 UKS DeLaSale Gdańsk PL Siguldas Sporta Skola LV 46 : 37 12.30 PSP4 ul. Wyścigowa 49
61. Zw. 57 - Zw. 58 LPS Targu Blue RO Srsni Pisek CZ 30 : 19 13.40 PSP4 ul. Wyścigowa 49
62. Zw. 59 - Zw. 60 Europale BC Wimille FR UKS DeLaSale Gdańsk PL 26 : 37 14.50 PSP4 ul. Wyścigowa 49
63. Pok. 57 - Pok. 58 Mobi Brovary UA SP4 Pruszcz Gd. PL 32 : 25 16.00 PSP4 ul. Wyścigowa 49
64. Pok. 59 - Pok. 60 Tartu Palliklubi EST Siguldas Sporta Skola LV 51 : 37 17.10 PSP4 ul. Wyścigowa 49
                   
    O miejsca XVII - XXIV (SOBOTA)              
65. A3 - B3 AZS UJK Kielce PL UKS Basket 15 Przemyśl PL 16 : 77 09.00 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
66. C3 - D3 SBK Galaxy Kosice SK Biofarm Basket Poznań PL 24 : 36 10.10 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
67. E3 - F3 Radomskie Towarzystwo Koszykówki PL UKS Herkules Białogard PL 26 : 22 11.20 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
68. G3 - H3 East-ball Riga LV Polonia Warszawa PL 52 : 35 12.30 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
69. Zw. 65 - Zw. 66 UKS Basket 15 Przemyśl PL Biofarm Basket Poznań PL 38 : 26 13.40 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
70. Zw. 67 - Zw. 68 Radomskie Towarzystwo Koszykówki PL East-ball Riga LV 12 : 57 14.50 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
71. Pok. 65 - Pok. 66 AZS UJK Kielce PL SBK Galaxy Kosice SK 6 : 36 16.00 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
72. Pok. 67 - Pok. 68 UKS Herkules Białogard PL Polonia Warszawa PL 26 : 44 17.10 ZSSiH ul. Św. Brata Alberta 1
                   
    O miejsca XXV - XXXII (SOBOTA)              
73. A4 - B4 BK Snakes Ostrava CZ BSK Kadet Biała Podl. PL 4 : 47 09.00 PSP1 ul. Odrodzenia 37
74. C4 - D4 BC Borisfen Mogilev BY MKS Piotrówka Radom PL 51d : 26 10.10 PSP1 ul. Odrodzenia 37
75. E4 - F4 Kangoo Basket Gorzów Wlkp. PL Legia Warszawa PL 29 : 31 11.20 PSP1 ul. Odrodzenia 37
76. G4 - H4 Warsaw Basketball PL AS Młode Lwy Gdańsk PL 43 : 17 12.30 PSP1 ul. Odrodzenia 37
77. Zw. 73 - Zw. 74 BSK Kadet Biała Podl. PL MKS Piotrówka Radom PL 15 : 24 13.40 PSP1 ul. Odrodzenia 37
78. Zw. 75 - Zw. 76 Legia Warszawa PL Warsaw Basketball PL 21 : 58 14.50 PSP1 ul. Odrodzenia 37
79. Pok. 73 - Pok. 74 BK Snakes Ostrava CZ BC Borisfen Mogilev BY 20 : 0 16.00 PSP1 ul. Odrodzenia 37
80. Pok. 75 - Pok. 76 Kangoo Basket Gorzów Wlkp. PL AS Młode Lwy Gdańsk PL 19 : 36 17.10 PSP1 ul. Odrodzenia 37

 

2009

25. A4 - B4 BSK Kadet Biała Podl. PL Tartu Palliklubi EST 24 : 14 09.00 PSP18 ul. Ofiar Firleja 14
26. C4 - D4 SP4 Pruszcz Gd. PL Warsaw Basketball PL 32 : 11 10.10 PSP18 ul. Ofiar Firleja 14
27. A3 - B3 Srsni Pisek CZ Spójnia Stargard Szcz. PL 20 : 29 11.20 PSP18 ul. Ofiar Firleja 14
28. C3 - D3 SBK Galaxy Kosice SK Majbasket Szczecin PL 35 : 22 12.30 PSP18 ul. Ofiar Firleja 14
29. A2 - B2 MKS Piotrówka Radom PL BK Snakes Ostrava CZ 57 : 20 09.00 PSP3 ul. Sobieskiego 12
30. C2 - D2 MKS Dąbrowa Górnicza PL Siguldas Sporta Skola LV 28 : 52 10.10 PSP3 ul. Sobieskiego 12
31. A1 - B1 BC Tsmoki BY V.Knasiaus LT 24 : 39 11.20 PSP3 ul. Sobieskiego 12
32. C1 - D1 NKA Alytus Scandun LT Visaginas LT 42 : 29 12.30 PSP3 ul. Sobieskiego 12
  WARSZTATY           14:00 PSP3 ul. Sobieskiego 12

Uczestnicy 2019

loading...

Galeria 2018

0044
0044
0047
0047
0011
0011
0023
0023
0032
0032
0066
0066
0042
0042
0003
0003
0022
0022
0001
0001
0053
0053
0070
0070

Galeria 2019

_DSC0469
_DSC0469
_DSC0714
_DSC0714
_DSC0308
_DSC0308
_DSC0319
_DSC0319
_DSC0417
_DSC0417
_DSC0768
_DSC0768
_DSC0950
_DSC0950
_DSC1005
_DSC1005
_DSC0894
_DSC0894
_DSC0907
_DSC0907
_DSC0941
_DSC0941
_DSC1030
_DSC1030

 
facebook_page_plugin