Prezentujemy wyniki na żywo wszystkich spotkań oraz harmonogramy rozgrywek.

ROCZNIK 2005

PIĄTEK / FRIDAY 2005

Numer meczu Gospodarz - Gość Wynik
1  Warsaw Basketball - BC Perkunas Kaunas  10:56
2  BC Birzai - Kadet Biała Podlaska  52:38
3  Borisfen Mogilev - MKS Gromy Nowy Tomyśl  47:32
4  Probasket Łowicz - UKS Siódemka Sopot  30:62
5  Biofarm Basket Junior Poznań - MKS Pruszków  41:46
6  BC Perkunas Kaunas - Astoria Bydgoszcz  43:17
7  BC Birzai - Energa Adonia Słupsk  47:27
8  BK NH Ostrava - Chromik Żary  49:50
9  MKS Gromy Nowy Tomyśl - Sokol Srsni Pisek  32:92
10  Dolphins Odessa - Warsaw Basketball II  101:2
11  Astoria Bydgoszcz - Warsaw Basketball  30:39
12  WKK Wrocław - UKS La Basket Warszawa  44:23
13  BBC Inviniti Bayreuth - UKS Piątka Ostrów Wlkp  70:64
14  Sokol Srsni Pisek - Borisfen Mogilev  69:21
15  Dolphins Odessa - MKS Dąbrowa Górnicza  44:32
16  UKS Piątka Ostrów Wlkp - UKS Basket 15 Przemyśl  24:44
17  UKS Siódemka Sopot - Sporta Skola Siguldas  35:22
18  BBC Inviniti Bayreuth - UKS Basket 15 Przemyśl  45:13
19  UKS Piątka Ostrów Wlkp - MKS Piotrówka  40:34
20  BK Snakes - Sklep Polski 2 SMS Spójnia Stargard  57:21
21  Energa Adonia Słupsk - Kadet Biała Podlaska  31:27
22

 KU AZS UJK Kielce - KS Sudety Jelenia Góra

 16:50
23  BS Riga - WKK Wrocław  57:10
24  Basket Flames Wien - Basket Team Suchy Las  26:58
 25  MKS Piotrówka - BBC Inviniti Bayreuth  37:45
 26  UKS La Basket Warszawa - BS Riga  5:91
 27  Basket Flames Wien - Akademia Hooplife Lublin  23:41
 28  MKS Pruszków - Olympic 2011 Molodechno  63:32
 29  Akademia Hooplife Lublin - Basket Team Suchy Las  26:62
 30  MKS Piotrówka - UKS Basket 15 Przemyśl  33:36
 31  London United - BK Snakes  60:12
 32  East-ball Riga - KU AZS UJK Kielce  65:37
 33  Olimpic 2011 Molodechno - Biofarm Basket Junior Poznań  42:52
 34  Sklep Polski 2 SMS Spójnia Stargard - London United  6:82
 35  KS Sudety Jelenia Góra - East-ball Riga  58:35
 36  Młode Lwy Gdańsk - BK NH Ostrava  16:63
 37  MKS Dąbrowa Górnicza - Warsaw Basketball II  103:14
 38  Chromik Żary - Młode Lwy Gdańsk  71:23
 39  Sporta Skola Siguldas - Probasket Łowicz  51:25

 

ROCZNIK 2006

PIĄTEK / FRIDAY 2006

Numer meczu Gospodarz - Gość Wynik
1  MKS Dąbrowa Górnicza - Basket Flames Wien  18:60
2  Basket Team Suchy Las - AZS AWF Wrocław  52:14
3  Basket Flames Wien - King BC Szczecin  61:23
4  AZS AWF Wrocław - Maximus Basketball Gdynia  22:52
5  King BC Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza  52:32
6  Maximus Basketball Gdynia - Basket Team Suchy Las  30:47
7  Nickel Basket Akademia Poznań - BSK Biała Podlaska  40:28
8  Skierniewice I- Warsaw Basketball  13:30
9  BSK Biała Podlaska - MKS Grójec  12:50
10  Warsaw Basketball - MUKS 1811 Unia Tarnów  43:14
11  MKS Grójec - Nicel Basket Akademia Poznań  55:35
12  MUKS 1811 Unia Tarnów - Skierniewice I  14:31
13  Borisfen Mogilev - Energa Markos Słupsk  45:43
14  BK Snakes - Nenufar 5 Ełk  14:28
15  Energa Markos Słupsk - Skierniewice II  32:56
16  Nenufar 5 Ełk - UKS Basket 15 Przemyśl  47:28
17  Skierniewice II - Borisfen Mogilev  58:26
18  BK Snakes - UKS Basket 15 Przemyśl  61:10
19  BK NH Ostrava - Asseco Gdynia  50:6
20  Sokol Srsni - Kadet Oświecim  90:0
21  MKS MOS Katowice - MKS Piotrówka  38:25
22  Asseco Gdynia - AZS UJK  27:16
23  MKS Piotrówka - Sokol Srsni  19:49
24  Kadet Oświęcim - MKS MOS Katowice  11:26
 25  AZS UJK - BK NH Ostrava  5:104
 26  Sokol Srsni - MKS MOS Katowice  35:23
 27  MKS Piotrówka - Kadet Oświęcim  63:11

 

ROCZNIK 2007

PIĄTEK / FRIDAY 2007

Numer meczu Gospodarz - Gość Wynik
1  MKS II Piotrówka - SP2 MKK Gniezno  52:56
2  Basketbalova Akademia Cana - Biofarm Basket Junior Poznań  30:37
3  Sokol Srsni Pisek - Astoria Bydgoszcz  60:7
4  UKS DeLaSalle Gdańsk - MKS II Piotrówka  56:52
5  Biofarm Basket Junior Poznan - UKS Akademia Koszykówki Komorów  29:32
6  Astoria Bydgoszcz - MKS Pruszków  28:39
7  East-ball Riga - MKS II Piotrówka  19:63
8  Basketbalowva Akademia Cana - UKS Akademia Koszykówki Komorów  27:30
9  Sokol Srsni Pisek - MKS Pruszków  40:35
10  East-ball Riga - UKS DeLaSalle Gdańsk  41:54
11  UKS Akademia Koszykówki Komorów - UKS Bryza Kolbudy  29:67
12  MKS Pruszków - Energa Infocity Słupsk  18:90
13  SP2 MKK Gniezno - East-ball Riga  64:34
14  UKS Bryza Kolbudy - Basketbalova Akademia Cana  54:13
15  Energa Infocity Słupsk - Sokol Srsni Pisek  57:47
16  SP2 MKK Gniezno - UKS DeLaSalle Gdańsk  56:16
17  UKS Bryza Kolbudy - Biofarm Junior Basket Poznań  74:28
18  BCJ Ressaix - SKS Korona Zakrzewo  56:24
19  Energa Infocity Słupsk - Astoria Bydgoszcz  11:75
20  BK Snakes - Twarde Pierniki Toruń  37:18
21  BK NH Ostrava - UKS 7 Sopot  25:31
22  SKS Korona Zakrzewo - MKS Piotrówka I  16:22
23  Twarde Pierniki Toruń - King BC Szczecin  30:19
24  UKS 7 Sopot - MKS Dabrowa Górnicza  35:24
 25  MKS Piotrówka I - BCJ Ressaix  30:29
 26  MOS Spójnia Stargard - MKS Grójec  17:40
 27  BK NH Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza  58:14
 28  MKS Piotrówka I - BS Riga  20:76
 29  Asseco Gdynia - MKS Grójec  11:81
 30  King BC Szczecin - BSK Kadet Biała Podlaska  27:22
 31  MKS Dąbrowa Górnicza - Warsaw Basketball  34:32
 32  BCJ Ressaix - BS Riga  36:32
 33  BSK Kadet Biała Podlaska - BK Snakes  19:41
 34  Warsaw Basketball - BK NH Ostrava  15:42
 35  BS Riga - SKS Korona Zakrzewo  40:20
 36  KU AZS UJK Kielce - Asseco Gdynia  21:25
 37  BSK Kadet Biała Podlaska - Twarde Pierniki Toruń  13:18
 38  BC Obra Kościan - SP5 Pivot Piastów  15:53
 39  KU AZS UJK Kielce - MOS Spójnia Stargard  17:54
 40  Basket Flames Wien - SP5 Pivot Piastów  42:48
41

 AZS PWSZ Skierniewice - BC Obra Kościan

 39:53
42  Asseco Gdynia - MOS Spójnia Stargard  6:59
43  MKS Grójec - KU AZS UJK Kielce  73:11
44  SP5 Pivot Piastów - AZS PWSZ Skierniewice  42:28
45  BC Obra Kościan - Basket Flames Wien  29:36
46  BK Snakes - King BC Szczecin  73:12
47  Warsaw Basketball - UKS 7 Sopot  22:31
48  Basket Flames Wien - AZS PWSZ Skierniewice  33:14

 

.

Uczestnicy 2018

loading...

Galeria 2018

0044
0044
0047
0047
0011
0011
0023
0023
0032
0032
0066
0066
0042
0042
0003
0003
0022
0022
0001
0001
0053
0053
0070
0070

Sponsorzy 2018

 
facebook_page_plugin